Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.:”Niepodległość w portrecie”, organizowanym przezSamorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie.Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 9 XI 2018   w Domu Kultury w Zabierzowie w trakcie uroczystych obchodów Święta Niepodległości. 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym pt.:”W świecie baśni, mitów i legend”, organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie. Na etapie szkolnym zostało wyłonionych 30 prac uczniów z kl. IV-VIII, które zostały dostarczone do siedziby organizatora konkursu. Rozstrzygnięcie odbyło się 18 XII 2018 w Domu Kultury w Zabierzowie.
 
 

09.05.19 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski utworów dla dzieci ks. Jana Twardowskiego.

Konkurs przeprowadzony był w ramach projektu” Kształtowanie postaw uczniowskich w oparciu o poezję i prozę ks. Jana Twardowskiego”. Projekt finansowany był z funduszy Urzędu Gminy Zabierzów oraz Fundacji „Edukacja, Rozwój- Środowisko” działającej w naszej szkole.

W ramach projektu przeprowadzono dwa konkursy pt. „Tylko miłość się liczy- plastyczny i recytatorski. Uczniowie licznie uczestniczyli w konkursach i byli świetnie do nich przygotowani.

 

Kamila Kruczek z klasy VIII a, wzięła udział w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla uczniów gimnazjów oraz klas ósmych szkół podstawowych pt.:"Świat wokół mnie".
 Konkurs zorganizowany został przez Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.
 Bardzo się ucieszyliśmy, ponieważ Kamila otrzymała wyróżnienie  w kategorii: fotografia.
 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!!!!
 Maria Rochon.

Uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.:”NAJPIĘKNIEJSZA WIELKANOC–BARANEK WIELKANOCNY”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kobylanach.
 Na etapie szkolnym wybrano 3 prace uczniów z KL IV-VII, które zostały dostarczone do siedziby organizatora.
 Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 12 IV 2019 w Szkole Podstawowej w Kobylanach.
 Bardzo się ucieszyliśmy, ponieważ Natalia Pliszka z klasy IVc zdobyła III miejsce.
 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!!!!
 Maria Rochon.

 

W świetlicy w  Nielepicach 19 listopada 2019r. odbył się finał  IV Gminnego Konkursu Historycznego im. rtm Witolda Pileckiego,,Bohaterskie czyny zwykłych ludzi - prawdziwe historie II Wojny Światowej".

Organizatorami konkursu byli: Samorządowe Centrum Kultury  i Promocji Gminy Zabierzów, Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie, Rada Sołecka Nielepic oraz Stanisław Dam radny gminy Zabierzów.

 

 

Przez kilka miesięcy uczniowie klasy III b pod kierunkiem p. Bożeny Wali oraz uczniowie
klasy III c pod kierunkiem p. Marii Półtorak realizowali zadania konkursu Akademii Żakowskiej,
który miał na celu lepsze poznanie Krakowa i Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 Uczestnictwo w spektaklu teatralnym, w warsztatach na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w wycieczkach po Krakowie
 miało posłużyć uczniom w zdobyciu informacji potrzebnych do opracowaniu wielkiej księgi o Krakowie.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.: ”Moja ojczyzna –wolność w kolorach”, organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie.

 

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Warto Bezgotówkowo o przyszłości płatności bezgotówkowych”, organizowanym przez Warszawski Instytut Bankowości. Organizatorzy kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo” zaprosili wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym  na rysunek, który atrakcyjnie i ciekawie przedstawi przyszłość płatności bezgotówkowych w Polsce.

W miesiącu wrześniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Plastycznym „Portret Pstrąga – dla mnie bomba”, który był jednym z elementów przedsięwzięcia „V Małopolskiego Święta Pstrąga”. 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.:”Osobliwy dom zabawek”, organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie.

Na etapie szkolnym zostało wyłonionych 40 prac uczniów z KL IV-VI, które zostały dostarczone do siedziby organizatora.  Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 15 XII 2016 w Domu Kultury w Zabierzowie.

Bardzo się ucieszyliśmy z przyznanych miejsc:  Agata Szumielewicz z klasy Va zajęła I miejsce, Maja Brudkiewicz z klasy VIa zajęła II miejsce, natomiast Kamila Kruczek z klasy VIa, Maja Gajewska z klasy VIa, oraz Maciej Stępień klasy Vb otrzymali wyróżnienia.

Prace młodych artystów zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej. Nagrodzone prace zostały wybrane także do kalendarza na rok 2017, promującego ”młode talenty” z Gminy Zabierzów oraz Zabierzowskiego Centrum Kultury. Organizacją konkursu na terenie szkoły zajęła się pani Maria Rochon.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym pt:„Taniec”, organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie.

Na etapie szkolnym zostało wyłonionych 30 prac uczniów z KL IV-VI, które zostały dostarczone do siedziby organizatora.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10 V 2017 w Domu Kultury w Zabierzowie.

Bardzo się ucieszyliśmy z przyznanych miejsc: Maria Bartuś z klasy Va oraz Maja Brudkiewicz z klasy VI a zajęły ex aequo I miejsce, natomiast Zofia Tarczyńska z klasy VI a zajęła II miejsce. Prace młodych artystów zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

Organizacją konkursu na terenie szkoły zajęła się pani Maria Rochon.

Serdecznie gratulujemy!

 

W maju i czerwcu 2017 roku,odbył się po raz kolejny, konkurs języka angielskiego dla klas II i III.

 

Laureatami zostali:

z klasy II

  1. Natalia Żurek II b
  2. Paulina Sztremer II c
  3. Wiktoria Lipka II b

z klasy III

  1. Szymon Bułka III b
  2. Alicja Jankowska III b
  3. Kacper Gajewski III a

                                                                                             Gratulujemy!!!!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym pt.:”Najbliższe w portrecie”, organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie.

Na etapie szkolnym zostało wyłonionych 45 prac uczniów z KL IV-VI, które zostały dostarczone do siedziby organizatora.  Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 6 V 2016 w Domu Kultury w Zabierzowie.

Bardzo się ucieszyliśmy z przyznanych miejsc: Zofia Kawęska oraz Kalina Kościanek z kl VI zajęły egzekwo I miejsce

natomiast Agata Szumilewicz ,Maja Bzowy  i Olga Walkowska z klasy IVa otrzymały wyróżnienia.

Prace młodych artystów zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej. Uroczystość rozdania nagród uświetnił występ magika, który wprowadził w miły nastrój zgromadzonych gości. Organizacją konkursu na terenie szkoły zajęła się pani Maria Rochon.

Maszyna moich marzeń to temat konkursu plastycznego organizowanego przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji. Spośród 350 nadesłanych prac wybrano te, które w szczególny sposób przykuły uwagę Jury. Jury złożone z instruktorów SCKiPGZ: Jadwiga Gajda-Lusina – artysta plastyk, Urszula Obydzińska – artysta plastyk, Katarzyna Starowicz – kierownik działu imprez, dokonało oceny w 4 kategoriach wiekowych.

Prace charakteryzowała niezwykłość barw oraz różnorodność technik. Temat inspirował do wielu interpretacji i ujęć, co można zobaczyć na kartach kalendarza, w którym zamieszczono wybrane prace.